Weterynaria

Lecznica dla zwierząt
lek. wet. Łukasz Górniak

Biała Podlaska, ul. Sitnicka 24A
tel/fax 83 343 27 22
tel kom 605 517 882

poniedziałek - piątek: 1000-2000
sobota: 1000-1500
niedziela i święta: 1000-1200

U nas zapłacisz kartą
Tablica ogłoszeń

Personel

Ewelina Lewczuk

Ewelina Lewczuk
Właścicielka przygarniętego długowłosego kocurka wciąż zadająca sobie pytanie :"kastrować czy nie kastrować "a jeśli tak to kiedy .Lekarz będący silną podporą fundamentów internistycznych oraz dermatologicznych naszego zespołu.

Monika Pawłowska

Monika Pawłowska
Szczęśliwa posiadaczka zwisłouchej kotki z którą nie do końca dochodzą do porozumienia nad czym usilnie jedna ze stron stara się pracować. W lecznicy dobry duch niosący pomoc każdemu dwu czy czworonożnemu osobnikowi będącemu w potrzebie.

Aleksandra Orluk

Aleksandra Orluk
Miłośniczka psów wzbudzająca ogromne zainteresowanie i sympatię kociej części naszych podopiecznych . Doradzi Państwu w wyborze diety , akcesoriów czy krojów i wzorów modnych  ubranek , szelek , witamin , kosmetyków.......

Ewa Wińska

Ewa Wińska
Ogromna wielbicielka większych i mniejszych zwierzaków .Dzieli swoje zainteresowania do zwierząt pomiędzy : zawodowo mniejsze osobniki i prywatnie większe czworonogi , co sprawia że odpoczywając pracuje , a pracując odpoczywa.

Łukasz Górniak

Łukasz Górniak
Kiedyś właściciel 30 chomików obecnie skromnie jednego jamnika szorstkowłosego .Zdobywszy tytuł specjalisty chirurga w 2010 roku, a w 2013 specjalisty radiologa  łączy te dwie specjalizacje w jedną radość diagnozowania i leczenia zwierząt